Cennik 2017-08-17T23:02:55+00:00

Cennik

Wstępna wycena projektu jest darmowa. Przy stałej współpracy zwykle rozliczam się systemem godzinowym.

Stawka wynosi 40zł netto za godzinę pracy. Mam możliwość wystawienia faktury VAT.

Jest to stała cena dla wszystkich klientów. Uważam, że ta forma rozliczenia jest elastyczna i najbardziej korzystna dla obu stron. Przykładowo jedna osoba potrzebuje logo typu sam napis bez dodatkowych korekt, który zajmie 2 godziny pracy, a komuś innemu zależy na stworzeniu oryginalnego, doskonałego znaku nad którym praca trwa kilkadziesiąt godzin i wiąże się z wieloma poprawkami.

Stała współpraca przy takiej samej stawce zwykle kosztuje mniej ponieważ pracując z kimś dłuższy czas, poznaję lepiej potrzeby klienta i tworzę projekty znacznie szybciej, efektywniej wykorzystując czas.

Zaczynam pracę po otrzymaniu około 50% zaliczki, minimum 100zł. Nie robię darmowych próbek. Jeżeli chcesz wypróbować moje usługi nie musisz od razu zamawiać całej identyfikacji wizualnej, zacznij od czegoś małego na przykład wizytówki lub logo. Zdecydowana większość klientów wraca do mnie i są zainteresowani stałą współpracą.

Jeżeli masz konkretną wizję i jakieś sugestie na pewno pomoże to w zrealizowaniu projektu spełniającego Twoje oczekiwania. Jeżeli nie masz żadnego pomysłu na oprawę graficzną, zdaj się na mnie. Zwykle preferuję prosty, jasny i czytelny styl projektowania, jednocześnie dbając o to by był stylistycznie dopasowany do branży, którą się zajmujesz.